Домашній матч «Черкаського Дніпра» перенесено в Охтирку

Матч 29-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги команда майстрів «Черкаського Дніпра» зіграє не вдома, а на виїзді. Вдатися до такого радикального кроку адміністрацію ФК «Черкаський Дніпро» змусив вкрай незадовільний стан футбольного поля на єдиному в області атестованому для команд Першої ліги стадіоні «Центральний».

Керівництву футбольного клубу вдалося в авральному режимі погодити організаційні та юридичні питання, пов’язані зі зміною місця проведення матчу з ФК «Нафтовик-Укрнафта».

Зокрема, в офіційному листі до Президента Професіональної футбольної ліги Сергія Макарова йдеться: «У зв’язку з необхідністю покращення (реконструкції) поля на стадіоні КП «Центральний стадіон» м. Черкаси просимо, на підставі п. 5 ст. 15 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд першої ліги, дозволити проведення матчу 29 туру з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону 2016/2017 на полі футбольної команди «Нафтовик-Укрнафта» (м. Охтирка), від якого отримано попереднє погодження».

До клубу вже надійшло підтвердження від «Нафтовика» про готовність провести домашній матч в Охтирці. Отже, 29-й тур Чемпіонату відбудеться згідно з раніше затвердженим розкладом – 8 травня 2017 року, о 17-й. Тільки не в Черкасах.

черкаси гра стадіон виїзд охтирка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии