Директор “Черкасиводоканалу” пересувається на моторолері й катері

Директор “Черкасиводоканалу” пересувається на моторолері й катері, Владимир Безуглый

Директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко подав декларацію за 2016 рік. У документі вказав житловий будинок у Черкасах (196,5 кв.м.), яким володіє разом із дружиною Лідією Овчаренко. Також подружжя має земельну ділянку в обласному центрі. Кожен із них має по квартирі в Черкасах, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Сергій Володимирович також зазначив право власності на гараж в автокооперативі. Лідія Михайлівна має дві автівки: Mitsubishi Lanser (2006 року випуску) та Volkswagen Tiguan (2010). У власності чоловіка – моторолер “Муравей” та водний засіб “Крим М”.

Директор “Черкасиводоканалу” пересувається на моторолері й катері, фото-1

За 2016 рік за основним місцем роботи Сергій Овчаренко заробив 364 тисячі гривень, також вказав майже 50 тисяч гривень відсотків. Дружина Овчаренка у “Черкасиводоканалі” заробила 100 749 грн.

Також у декларації Сергій Володимирович зазначив 10 тисяч гривень, які отримав у якості гонорарів та інших виплат. Серед грошових активів директор КП вказав кошти, розміщені у банківських установах. В “Приватбанку” він має 271 371 грн, в “УкрСиббанку” – 289 342 грн, в “Укргазбанку” – 113 064 грн. А от на рахунку в “Укрексімбанку” – 35 147 доларів.

infomist.ck.ua
черкасиводоканал овчаренко декларація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии