• Головна
  • Депутат міськради показав у декларації мільйонні сімейні статки
14:10, 28 квітня 2017 р.

Депутат міськради показав у декларації мільйонні сімейні статки

Депутат Черкаської міської ради Роман Діскант подав декларацію за 2016 рік, – пише ІнфоМІСТ.

Згідно з документом, Роман Володимирович має у власності квартиру в Черкасах, його дружина – квартири в Києві та Черкасах. Депутат декларує нежитлову будівлю в Каневі, 4 нежитлові приміщення, магазин в обласному центрі, ще одне нежитлове приміщення орендує в міськради, дружина володіє 2 магазинами і 1 нежитловим приміщенням. У власності Романа Дісканта є 1 земельна ділянка у Свидівку, 3 ділянки він орендує в Черкаської міської ради, 1 (в Геронимівці) – в Черкаської РДА.

У 2014 році Роман Діскант набув у власність садовий будинок в Свидівку площею в майже 300 кв. м.

У декларації депутат вказує 3 автомобілі: ACURA MDS (2007 р.в.) належить Роману Володимировичу, LAND ROVER RANGE ROVER (набутий у 2016 році) та MAZDA CX 7 – у власності дружини.

Роман Діскант володіє корпоративними правами в 10 фірмах: ПП “Альтамар” (в грошовому еквіваленті оцінює в 1,83 млн грн), ТОВ “Оптима групп” (425 тис грн), ТОВ “МЕГА-ДЕЛІКАТ” (166 тис грн), ПП “Евротур”, ТОВ “Йоші і компані” (0,5 млн грн), ТОВ “Технологія денного світла-Україна”, ТОВ “Черкаська спілка продовольчих маркетів” (240 тис грн), ТОВ “ДРВ-Актив”, ПП “У Богдана” (частка Дісканта оцінюється у 8 млн грн), ТОВ “Свидівок-тур”.

Олена Павлівна разом із дружиною міського голови Валерією Бондаренко є співвласником ТОВ “Преміум якість”.

За 2016 рік Олена Діскант отримала дохід від заняття підприємницькою діяльністю 350,9 тис грн, Роман Діскант – 982,5 тис грн. Інші джерела доходу – заробітна плата, дохід від надання майна в оренду та проценти в банку.

На рахунку в банку депутат, згідно з декларацією, має 272,4 тис грн, готівкою – 85 тис доларів, 1,1 млн грн, 36 тис євро, ще 85 тис доларів Роман Діскант позичив третім особам. Олена Діскант декларує – 1,1 млн грн, 85 тис доларів, 36 тис євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #депутат #роман #діскант #декларація
Оголошення
live comments feed...