• Головна
  • Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО)
прямо зараз
11:15, 27 квітня 2017 р.

Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО)

прямо зараз
Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО)

Сьогодні працівники «Черкасиобленерго» знову вийшли на вулиці Черкас, щоб вимагати виплатити їм заборгованість по заробітній платі, – інформує кореспондент ВиЧЕрпно.

Спочатку вони залишили плакати зі своїми вимогами на огорожі підприємства, а потім попрямували до Черкаської міської ради. До них вийшли чиновники, зокрема два заступники міського голови – Станіслав Овчаренко та Геннадій Шевченко. Мітингувальники попросили їх виділити їм кошти на поїзду до Києва, де у Печерському суді має вирішуватися їхнє питання.

Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО), фото-1
Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО), фото-2

– Я вчора був на засіданні національної енергетичної комісії, – звернувся до працівників Обленерго перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко. – Я порушував там, у тому числі, питання невиплати заробітної плати на «Черкасиобленерго». Також обговорювалося питання «Азоту». Ситуацію по вашому підприємству вони досконало знають, тому, думаю, вона вирішиться найближчим часом.

Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО), фото-3

Також він відзначив: щодо невиплати зарплати протягом 4-х місяців, вони звертатимуться в усі компетентні органи. Також він пообіцяв, що міська рада надасть усю необхідну юридичну допомогу працівникам енергетичного підприємства в судах.

Наразі працівники «Черкасиобленерго» разом із представниками міської влади пішли домовлятися, що їм робити далі. Проте вони налаштовані серйозно і в разі потреби готові перекривати пішохідний перехід.

Нагадаємо, вчора працівники «Черкасиобленерго» перекривали трасу Київ-Одеса під Уманню. Також вони мітингували неподалік Деньгівського лісництва.

Працівники «Черкасиобленерго» мітингують під міськрадою (ФОТО), фото-4

Відзначимо, що днями Печерський райсуд Києва заборонив ПАТ «Черкасиобленерго» здійснювати будь-які дії, спрямовані на зміну керівника. Таким чином, було задоволено позов колишньої очільниці підприємства, яка вважає, що наказ про її звільнення був незаконним. Самі ж працівники установи не бажають, щоб «Черкасиобленерго» очолювала Світлана Кузьмінська, оскільки підозрюють її у розкраданні коштів.

Анна РОМАНЕНКО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиобленерго #міськрада #мітинг #енергетики
Оголошення
live comments feed...