• Головна
  • Депутати Черкаської міської ради спробували електронне голосування (ФОТО)
08:20, 27 квітня 2017 р.

Депутати Черкаської міської ради спробували електронне голосування (ФОТО)

Депутати Черкаської міської ради спробували електронне голосування (ФОТО)

Учора в сесійному залі Черкаської міської ради (по бульв. Шевченка, 307) стартувало перше навчання міських депутатів користуванню системою електронного голосування «Голос», - інформує прес-служба ради.

Секретар міської ради Олександр Радуцький схвально оцінює нову систему, зауваживши, що вона є абсолютно доступною, зрозумілою та прозорою.

Також серед переваг застосування сучасних технологій у проведенні та підрахунку голосувань депутатів є й, так би мовити, дисциплінарний елемент. Адже скористатись системою, проголосувавши за відповідний проект, зможе лише той депутат, який вчасно прийшов на сесію. Для тих, хто запізнився, – доведеться чекати перерви, аби зареєструватись.

Олександр Радуцький повідомив, що згідно з укладеною угодою фахівці з компанії «ProNET», яка виграла тендер на встановлення відповідної системи, консультуватимуть, як нею користуватись. Крім цього, впродовж найближчих півроку здійснюватимуть технічний супровід нового обладнання.

Депутати Черкаської міської ради спробували електронне голосування (ФОТО), фото-1

– У цій системі враховані всі зауваження та пропозиції депутатів міської ради. Але для того, аби безпосередньо під час найближчих сесійних засідань використовувати нове обладнання, потрібно ще внести зміни до Регламенту міської ради. Таким чином буде витримано законодавчі норми щодо проведення та підрахунку результатів голосування за допомогою системи «Голос» під час сесій міської ради, – пояснив Олександр Романович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #депутати #електронне #голосування #голос
Оголошення
live comments feed...