• Головна
  • ЧДТУ увійшов до десятки фіналістів Vernadsky Challenge
11:30, 26 квітня 2017 р.

ЧДТУ увійшов до десятки фіналістів Vernadsky Challenge

Черкаський державний технологічний університет взяв участь у конкурсі інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який покликаний допомогти талановитим фахівцям розвивати і втілювати свої ідеї у сфері проектування та інженерії, – розповідає прес-служба ЧДТУ.

Vernadsky Challenge створено за ініціативи засновника Noosphere Ventures Максима Полякова та директора Google Україна Дмитра Шоломка і сьогодні ця унікальна платформа об’єднує як професіоналів, так і новаторів у сфері інженерії і проектування.

З гордістю відзначаємо, що два проекти Черкаського державного технологічного університету, які представляли команди Максима Рудя і Василя Заїки, увійшли до десятки фіналістів. Обидва проекти є соціально орієнтованими і матимуть втілення у медицині та виробництві. Серед експертів, які відбирали проекти, були: спеціаліст із інженерії, легендарний «руйнівник міфів» Джеймі Хайнеман, директор з інновацій компанії Noosphere Михайло Рябоконь, засновник і директор конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко, ректори, наукові співробітники, військові фахівці.

ЧДТУ увійшов до десятки фіналістів Vernadsky Challenge , фото-1

У світі є безліч амбітних ідей, які претендують на те, щоб реалізуватися у якості видатних досягнень науки і техніки. Сподіваємося, що науково-технічні розробки вже найближчим часом змінять наше життя та відкриють нові можливості і перспективи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #конкурс #стартап
Оголошення
live comments feed...