• Головна
  • Квіткові павільйони перед драмтеатром ще якийсь час там будуть стояти
13:00, 25 квітня 2017 р.

Квіткові павільйони перед драмтеатром ще якийсь час там будуть стояти

Квіткові павільйони, встановлені перед центральним входом до драмтеатру, не демонтуватимуть, принаймні найближчим часом. Для цього рішення у членів виконкому Черкаської міської ради не вистачило голосів, – передає кореспондент УНН-Центр.

Спочатку один з членів виконкому, Сергій Гура, звернув увагу інших на те, що керівник управління інспектування Олександр Давиденко вже практично звільнений з посади, працювати йому залишилося три дні. Тож ухвалювати рішення про демонтаж безглуздо, бо не буде кому його виконувати.

Потім члени виконкому вирішили, що прибрати лише павільйони перед театром буде неправильно, і треба розчистити всю Театральну площу.

Згодом слова попросив директор театру Петро Ластівка, якому не так заважають павільйони, як обурює те, що під театром стали пиляти асфальт, щоб прокласти якусь електролінію. За його словами, театр вже має дві лінії, й потреби в іще одній просто нема.

Актор театру Олександр Гуменний наголосив на тому, що власник павільйонів просто знущається і сміється з беззубої міської влади, яка неспроможна навести лад у місті.

Попри таке бурхливе обговорення, члени виконкому так і не змогли ухвалити рішення про демонтаж квіткових павільйонів. Розгляд перенесли аж на десять днів, тоді до цього питання повернуться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #драмтеатр #павільйони #демонтаж
Оголошення
live comments feed...