• Головна
  • На Координаційній раді в Черкасах обговорили проблеми дітей
12:30, 25 квітня 2017 р.

На Координаційній раді в Черкасах обговорили проблеми дітей

На Координаційній раді в Черкасах обговорили проблеми дітей

В обговоренні взяли участь освітяни, представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, охорони здоров"я і правоохоронних органів.

– Наші зусилля спрямовуються на посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав та законних інтересів, запобіганню соціального сирітства, створення умов для всебічного розвитку та виховання, забезпечення взаємодії між органами виконавчої влади, правоохоронними та адміністративними органами, причетними до долі кожної конкретної дитини, – відзначила під час відкриття засідання голова Координаційної ради – начальник служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

Начальник відділу захисту прав дітей служби у справах дітей Черкаської міської ради Людмила Івангородська відмітила необхідність активізації роботи соціальних та психологічних служб навчальних закладів міста щодо проведення індивідуальної діагностико-корекційної роботи з дітьми, у тому числі і з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та презентувала для учасників Координаційної ради наочну інформацію на тему «Аналіз стану захисту прав дітей міста Черкаси на життя та розвиток» з використанням фото та слайдів.

Учасники засідання заслухали та обговорили інформацію представників правоохоронних органів міста про стан злочинності та профілактичної роботи серед дітей на території м. Черкаси за 1-й квартал 2017 року. Разом з тим Координаційна рада у справах дітей служби у справах дітей відзначила, що в місті здійснюється комплекс організаційних та практичних заходів з удосконалення профілактичної роботи та попередження правопорушень серед дітей.

Крім цього, учасникам засідання Координаційної ради була надана інформація про роботу служби у справах дітей Черкаської міської ради по всім напрямках захисту прав дітей протягом 1 кварталу 2017.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #координаційна #рада #діти #проблеми
Оголошення
live comments feed...