• Головна
  • Черкащани вибороли призові нагороди на «Іграх нескорених»
17:30, 24 квітня 2017 р.

Черкащани вибороли призові нагороди на «Іграх нескорених»

Учора у столиці завершились національні змагання «Ігри нескорених-2017». Із золотою та двома бронзовими нагородами повернулись Артем Лукашук і Вадим Мазніченко. Про це у своєму Фейсбуці розповів голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Артем виборов золото на дистанції 100 м і ввійшов до складу національної команди України. І вже у вересні візьме участь в Invictus Games, які прийматиме Торонто (Канада). Загалом Черкащину представляли троє спортсменів: Артем Лукашук, Вадим Мазніченко і Олег Остапенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1889673684647288&id=1000081402336
#черкаси #ігри #нескорених #переможці
Оголошення