
11:00, 22 квітня 2017 р.
Депутати міськради ще не все порішали. Відклали на понеділок
У понеділок, 24 квітня, о 10.00 продовжиться робота двадцять восьмого пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради. Сесію проведуть у сесійному залі Черкаської міської ради (бульвар Шевченка, 307). Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 26 червня
7
00:17, 20 червня
23:00, 15 червня
15:12, 22 червня
3
10:23, 16 червня