• Головна
  • На Митниці планується побудувати ще один дитячий садочок, бо не для всіх малят вистачає місць у наявних (ВІДЕО)
17:30, 21 квітня 2017 р.

На Митниці планується побудувати ще один дитячий садочок, бо не для всіх малят вистачає місць у наявних (ВІДЕО)

80 дітлахів Черкас не мають змогу відвідувати дошкільні навчальні заклади міста через брак місць у них. Загалом же у черзі в ДНЗ знаходиться близько 3 тисяч дітей.

– Ця черга до – 2019 року, – розповів у студії «ВиЧЕрпно» керівник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин. – Справжній брак місць є для 80 дітей. Найбільше проблеми у нас виникають в мікрорайоні «Митниця» та в центрі. Ми відповідально підійшли до цього питання і з минулого року відремонтували нові групові осередки, таким чином 7 групових осередків з’явиться в Черкасах, два з них ми вже офіційно відрили: це 93-ій садочок на Митниці і 73-ій – у Південно-Західному районі. Таким чином ми маємо можливість трішки цю чергу посунути.

Проте нові групи не вирішують проблему на «Митниці». Тому наразі ведуться перемовини з інвесторами для побудови нового дитячого садочка в цьому районі міста.

– Розглядаємо зараз декілька варіантів: будівництво нового садочка чи реконструкція того садочка, в якому зараз міститься Пенсійний фонд. Ми вже подали свої пропозиції і міському голові, і депутатському корпусу, – відзначив Ігор Володимирович.

На реконструкцію ДНЗ потрібні досить суттєві кошти – близько 8 млн грн, проте такі витрати є виправданими, запевняє керівник департаменту, оскільки район активно розвивається і забудовується.

Про це та багато іншого – у відео «ВиЧЕрпно»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чераси #митниця #дитсадок #черги #волошин
Оголошення
live comments feed...