• Головна
  • У Черкасах відкрилася виставка ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький» (ФОТО)
11:12, 21 квітня 2017 р.

У Черкасах відкрилася виставка ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький» (ФОТО)

19 квітня 2017 року в обласному художньому музеї презентовано виставку-конкурс ілюстрацій до літературних творів про козацтво учнівської та студентської молоді «І оживає дух козацький».

Конкурс стартував 15 грудня 2016 року в обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка у рамках бібліотечного проекту «Ми – козацького роду». Символічно, що він пройшов у рік відзначення 525-річчя виникнення українського козацтва та 100-річчя створення Вільного козацтва.

У Черкасах відкрилася виставка ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький» (ФОТО), фото-1

Організаторами конкурсу виступили Черкаська обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка та Черкаська обласна громадська організація «Світовид». Співорганізатори – Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, – розповідають у Черкаській обласній раді.

У Черкасах відкрилася виставка ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький» (ФОТО), фото-2

Учасниками конкурсу стали юнаки та дівчата віком від 12 до 22 років, які захоплюються літературою та образотворчим мистецтвом. Загалом на конкурс представлено100 робіт. Варто зазначити, всі роботи виконано професійно. Вони дійсно відображають оспіваний віками дух козацтва, що його предки передають своїм нащадкам.

У Черкасах відкрилася виставка ілюстрацій до літературних творів «І оживає дух козацький» (ФОТО), фото-3

Підсумки конкурсу та нагородження переможців проведено 23 березня в його організаторів – обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Конкурс на кращу ілюстрацію до літературного твору про козацтво «І оживає дух козацький» не тільки виявив і популяризував творчий потенціал нашої молоді, але й привернув її увагу до нашої історії, до того, як свою землю любили і боронили козаки, та як треба учитися в них нинішнім і майбутнім поколінням відстоювати її. Бо хто ж, як не ми, є їх нащадками!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #музей #виставка #дух #козацький
Оголошення
live comments feed...