• Головна
  • Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» вирвала перемогу в киян
17:40, 19 квітня 2017 р.

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» вирвала перемогу в киян

Молодіжний склад «Черкаського Дніпра» продовжує впевнено крокувати турнірною дистанцією. Сьогодні підопічні Олександра Кирилюка перемогли свого чергового суперника – столичну ДЮСШ-15 – з рахунком 2:1. Про це інформує Черкаський спорт.

Дніпряни в Києві здобули вольову перемогу. Рахунок у матчі на початку другого тайму відкрили господарі поля, які вміло розіграли кутовий удар. Приїжджа команда не залишилася в боргу: Олексій Передерій розрізною передачею вивів один в один Андрія Липового, який класним обвідним ударом вразив ціль. На третій компенсованій хвилині Вадим Чорний, змістившись в центральну зону з правого флангу, з 25-ти метрів невідпорним ударом загнав шкіряну кулю в «дев'ятку» воріт столичної команди.

Наступний свій матч беззаперечний лідер групи «1» проведе за тиждень, 26 квітня, в с. Білозір'я проти київської «Зірки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію