• Головна
  • У Черкасах стартував фотопроект про матусь
17:10, 19 квітня 2017 р.

У Черкасах стартував фотопроект про матусь

У Черкасах стартував фотопроект про матусь

Мама, мамочка, матуся, ненька… У Черкасах стартував фотопроект про найріднішу людину у житті кожного. Відповідна й назва – «Моя матуся».

Організатор проекту зініціював його для того, щоб кожен зафіксував свої стосунки з мамою у вигляді світлини, – пише ГромЧе.

«Старшаємо ми, старішають наші матусі, а ми все кудись поспішаємо, відкладаємо назавтра: «Ось, якось зберемося, сфотографуємося»… Аж раптом, утираючи гірку сльозу, усвідомлюємо – не встигли. Відтепер жаль оселиться в нашому серці назавжди: ми так мало приділяли часу своїй мамі. Та втрачене вже повернути не можна, – каже ініціатор проекту фотограф Олексій Бадера. – Поки є можливість, збережімо в пам’яті й на фотографіях наші прекрасні стосунки з матусею. Сподіваюся, що мій новий проект «Моя матуся» допоможе вам приділити більше уваги найріднішій у світі людині».

Результатом проекту буде фотографія, надрукована на полотні 40х60. У кінці зйомок фотограф організує виставку чуттєвих світлин.

Проект почався з 17 квітня й триватиме по 30 квітня в Черкасах. Долучитися може кожний охочий. Попередня домовленість за телефоном 067 872 93 20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #фотопроект #матуся #бадера
Оголошення
live comments feed...