• Головна
  • «Черкаські Мавпи» поступилися "Будівельнику" в третьому матчі 1/2
10:00, 19 квітня 2017 р.

«Черкаські Мавпи» поступилися "Будівельнику" в третьому матчі 1/2

«Черкаські Мавпи» зосередяться на боротьбі за бронзові нагороди Суперліги Парі-Матч. У третьому матчі півфінальної серії команда Максима Міхельсона поступилася «Будівельнику» – 84:90. Заповнені трибуни черкаського залу стали свідками вирішального матчу серії. Рівна перша половина гри та фантастичний камбек наприкінці гри «Черкаських Мавп» забезпечив хороший настрій у залі. Натомість «Будівельник» провів матч стабільніше і зумів відстояти свою перевагу.

Про це розповідає прес-служба БК «Черкаські Мавпи».

На старті матчу в діях обох команд відчувався мандраж, про що свідчили незрозумілі промахи на перших хвилинах. Першим гру в свої руки взяв Дугат, який набрав 7 очок поспіль, оформивши міні-ривок Будівельника. На активність американця господарі відповіли більш командними діями, реалізувавши вільні дальні і грамотно загравши своїх бігменів у фарбі. Однак на першу перерву завдяки двом влучним атакам поспіль від Отверченка лідерами пішли кияни, які отримали символічне одне очко переваги.

Другу чверть можна сміливо назвати чвертю імені Михайла Анісімова. Господарі не впоралися з центровим киян, який раз по раз перегравав своїх опонентів в "фарбі". Мавпи, в свою чергу, продовжували діяти більш командно, а лідером в атаці у господарів став Івшин, який набрав 10 очок за першу половину. Відзначимо, що за другу десятихвилинку лідер змінювався 8 разів, однак на велику перерву за 4-очкової переваги пішли підопічні Коваля – 5 очок Філдса під завісу першої половини знову вивели його команду вперед.

Після великої перерви команди зробили акцент на дальніх кидках і варто сказати, що така тактика краще спрацювала у виконанні киян. Крутоус, Дроздов і Отверченко перестріляли Чумакова та Бояркіна, дозволивши гостям відірватися на максимальні в цьому матчі 12 очок. До всіх бід господарів додалися і 4 фоли Тихонова - чи не єдиного бігмена, який у цьому матчі міг впоратися з Анісімовим у фарбі.

Вже в дебюті четвертої чверті Будівельник зробив переконливий крок на зустріч півфіналу. Кияни зробили це все тією ж зброєю - дальніми влучаннями, які в цьому матчі залітали у них з фантастичним відсотком, а ефектний ендван Крутоуса за 7 хвилин до сирени зробив перевагу киян 20-очковою. До честі господарів, вони зуміли повернути інтригу в матчі, зробивши фантастичний ривок 18:3! Мавпи відзахищалися в трисекундній і розстріляли суперника влучними кидками з-за дуги, скоротивши відставання до 6 очок, однак зробити останній крок не зуміли. Дугат і Крутоус знов зробили відрив киян 12-очковим, остаточно знявши всі питання в цьому матчі за хвилину до сирени.

Кияни оформили потужний ривок у другій половині третього матчу серії і виграли гру з рахунком 90:84, вийшовши у фінал Суперліги Парі-Матч, де зіграють проти южненського Хіміка. Мавпи ж зосередяться на бронзовій серії проти Дніпра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію