
09:30, 19 квітня 2017 р.
У Черкасах вийшли на протест електрики

Після Великодня працівники "Черкасиобенерго" знову вийшли на протест під стіни підприємства. Цього разу до обласного центру з'їхалися представники районних РЕМів. Як і раніше, вони вимагають виплатити заробітну плату.
Нагадаємо, у березні та квітні енергетики вже виходили на страйк. За їхніми слова, колишня керівниця загнала підприємство у мільйонні борги, унаслідок чого і виникла тримісячна заборгованість із виплати зарплати.
Джерело - http://vikka.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:40, 17 червня
18:20, 26 червня
20:36, 16 червня
23:00, 15 червня
11:15, 15 червня