Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
Сьогодні, 17 квітня, близько 10-ї години, на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Надпільної зіткнулись три автівки: ВАЗ, Daewoo та Fiat.
Водій ВАЗ-2102, рухаючись вулицею Надпільною, здійснив проїзд на заборонений сигнал світлофору та скоїв зіткнення з авто Daewoo Sens, яке їхало з вулиці Богдана Хмельницького. В останньому транспортному засобі постраждали три жінки 1997, 1970 та 1950 року народження. Їх госпіталізували до 3-ї міської лікарні.
Найбільше постраждала 20-річна дівчина. Від удару головою вона втратила багато крові. Зараз необхідне переливання рідкісної групи крові, а саме: 4 (-).
Патрульна поліція Черкас просить небайдужих громадян відгукнутися та допомогти молодій дівчині, яка у вкрай тяжкому стані!