09:40, 12 квітня 2017 р.

У бюджет міста внесли зміни

Учора виконавчий комітет погодив проект рішення Черкаської міської ради щодо внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Серед ухваленого – спрямування 11 мільйонів гривень на виплату заробітної плати працівникам черкаських профтехучилищ, 8,3 млн. грн. – на зарплати вчителям у школах та 12 млн. – медичним працівникам.

За словами директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, у пропонованому проекті рішення передбачено перерозподіл трансфертів із обласного бюджету на забезпечення безкоштовними ліками деяких категорій хворих. На це пропонується спрямувати 3,6 мільйонів гривень. Ще півтора мільйона гривень буде направлено на відновлювальні роботи у парку Сосновий бір: 400 тисяч – на реконструкцію струмочків та 1,1 мільйона гривень – на оновлення оглядового майданчику.

Підтримали члени виконкому і придбання медичного обладнання, спрямувавши на ці цілі більше 800 тисяч гривень.

2,6 мільйонів гривень передбачено на співфінансування утеплення шкіл за програмою “НЕФКО” та понад 2 млн грн – на придбання ліжечок і матраців для дитячих закладів і пологових будинків.

Також 410 тисяч гривень з резервного фонду пропонується направити на ремонт покрівлі у черкаській школі №5, а також 300 тисяч – на капітальний ремонт внутрішніх мереж у дитячому садку №91.

Наступним кроком стане затвердження відповідних змін на сесії Черкаської міської ради, запланованій на 19 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бюджет #зміни
Оголошення
live comments feed...