
09:50, 11 квітня 2017 р.
Черкаські рятувальники самі себе озеленили (ВІДЕО)
Слідом за місцевими активістами, за лопати взялися й черкаські ДСНСники. Чотири сотні саджанців дерев та кущів вони висадили напередодні поблизу місцевого Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, – розповідає ВІККА.
За лопати, граблі та щітки взялися як керівники установи, так і звичайні рятувальники. Гуртом побілили понад дві сотні фруктових дерев та прибрали ділянку в 20 гектарів. На все про все витратили близько трьох годин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, 26 червня
7
00:17, 20 червня
23:00, 15 червня
15:12, 22 червня
3
10:23, 16 червня