Підприємців запрошують до обговорення проекту рішення про встановлення місцевих податків і зборів

Відповідно до пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рішення про встановлення місцевих податків і зборів є регуляторним актом, який повинен пройти процедуру регуляторного узгодження.

У зв’язку з цим департаментом фінансової політики Черкаської міської ради підготовлений проект рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси».

14 квітня 2017р. о 12-00 год. в к. 206 приміщення Черкаської міської ради (вул. Б. Вишневецького, 36) відбудеться робоча зустріч з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання проекту рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси».

Запрошуємо представників мікро- та малого підприємництва, а також усіх бажаючих взяти участь у зустрічі.

З проектом рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси» можна ознайомитись на офіційному сайті Черкаської міської ради в розділі «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси податки підприємці обговорення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии