• Головна
  • Суботник для черкаських банкірів закінчився викликом поліції (ФОТО)
14:30, 10 квітня 2017 р.

Суботник для черкаських банкірів закінчився викликом поліції (ФОТО)

Фото: прес-служба ПриватБанку

Фото: прес-служба ПриватБанку

У минулу суботу банкіри Черкаської філії ПриватБанку вийшли на суботник для підтримки заклику міської влади м. Черкаси. Більше 100 банкірів у вихідний день зібралися на прибирання виділеної владою території. Цьогоріч це була територія завдовжки у 2 км, що простяглася по вул. Рябоконя від проспекту Хіміків до вул. Ватутіна, – інформує Прочерк із посиланням на прес-службу ПриватБанку.

“Вже не перший рік поспіль працівники ПриватБанку та їхні сім’ї збираються суботнього дня для того, щоб зробити наше місто чистішим, – говорить Сергій Литвин, керівник напрямку Розвитку Черкаської філії ПриватБанку. - На боротьбу зі сміттям банкіри вийшли цілими сімейними підрядами, прививаючи любов до чистоти ще й підростаючому поколінню. Так ми залучаємо членів наших родин до нашої спільної справи – зробити місто чистішими та красивішим”.

Фото: прес-служба ПриватБанку

Загалом банкіри зібрали більше 250 мішків побутового сміття. Але банкірів на прибиранні чекав й небезпечний “сюрприз”. Так, один зі співробітників виявив небезпечну для життя містян знахідку. Купа ртутних термометрів, прихована під побутовим сміттям, чекала на прибиральників.

На місце небезпечної знахідки була викликана поліція, співробітники якої приїхали разом з лікарями швидкої та співробітникам МНС. Завдяки оперативним діям усіх учасників події небезпечна знахідка була своєчасно знешкоджена.

Довідково

Ртуть – надзвичайно токсичний матеріал. І сам цей метал, і все його сполуки відносяться до 1-го, найвищого, класу небезпеки. Особливо небезпечні органічні сполуки ртуті, найбільш небезпечні її пари. Ртуть – це єдиний метал, який починає випаровуватися вже при кімнатній температурі + 18° С!

Ртуть, яка потрапляє в організм людини, виводиться назовні дуже повільно, і розподіляється по всіх органах. При вдиханні вона накопичується, перш за все, в легенях, а потім – у крові, печінці, нирках, в шлунково-кишковому тракті і в головному мозку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #приватбанк #субботник #термометри
Оголошення
live comments feed...