• Головна
  • Панно на Палаці культури “Дружба народів”, очевидно, вже ніхто відновлювати не буде
14:50, 8 квітня 2017 р.

Панно на Палаці культури “Дружба народів”, очевидно, вже ніхто відновлювати не буде

Панно на Палаці культури “Дружба народів”, очевидно, вже ніхто відновлювати не буде

За тиждень минає п’ятий рік від початку реконструкції Палацу культури та площі “Дружба народів” у Черкасах. Тоді, напередодні сумнозвісних масово сфальшованих виборів до Верховної Ради України, ставлениця власника ПАТ “Азот” Дмитра Фірташа, провладна кандидатка Валентина Жуковська намагалася сподобатись черкасцям завдяки масштабній реконструкції “Дружби народів”, – розповідає Дзвін.

Реконструкція передбачала зокрема і заміну аварійного панно на сучасне. Був оголошений навіть конкурс проектів. Проте, ймовірно через негативний результат на виборах Жуковської і образу на черкасців Фірташа, “Азот” так і не виконав зобов’язання відновити панно на фасаді палацу культури.

Панно на Палаці культури “Дружба народів”, очевидно, вже ніхто відновлювати не буде, фото-1

Демонтаж панно в 2012 році

Через п’ять років після обіцяного, ми вирішили поцікавитися в одного з керівників хімічного гіганта Івана Сухарькова про долю обіцяного відновлення фасаду ПК “Дружби народів”, який належить ПАТ “Азот”. Ми запитали в депутата міськради Сухарькова, чи є в планах підприємства, у разі відновлення його повноцінної роботи, відновити обіцяне 5 років тому панно.

– Я не знаю, що там обіцяла Жуковська, навіть не знаю, де вона тепер знаходиться. “Азот” точно не планує робити панно на “Дружбі народів”. У свій час ми витратили значну суму коштів на капітальний ремонт Палацу культури і площі. А хто там щось обіцяв… я не знаю, – прокоментував Іван Сухарьков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #палац #культури #панно #відновлення
Оголошення
live comments feed...