Черкаські дітлахи розмальовують Великодні писанки (ФОТО)

Фото: прес-служба ЧМР
Фото: прес-служба ЧМР

Свої таланти продемонстрували вихованці відділу декоративно-прикладного мистецтва на конкурсі-виставці «Великдень – 2017», який відбувся у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

Мистецький захід зібрав юних черкасців з метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків; виховання національно-патріотичних цінностей, гордості за свою країну, рідний край; залучення підростаючого покоління до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва; надання вихованцям можливості виявити свою індивідуальність.

Фото: прес-служба ЧМР
Фото: прес-служба ЧМР

На розгляд журі було представлено понад 120 дитячих виробів, які виконані юними митцями віком від 5 до 17 років за наступними номінаціями: «традиційна писанка», «розпис писанок», «Великодній сувенір», «композиція на Великодню тематику», «композиція на весняну тематику».

Фото: прес-служба ЧМР
Фото: прес-служба ЧМР

Кращі роботи вихованців візьмуть участь у виставці вуличних інсталяцій «Великдень у Черкасах», яка відбудеться в рамках міського фестивалю «Писанковий рай» з 12 до 25 квітня у сквері «Юність».

http://ogp.ck.ua/
черкаси дітлахи великдень2017 писанки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии