• Головна
  • Депутати міськради очікують стрімкого розвитку електротранспорту в Черкасах
13:30, 6 квітня 2017 р.

Депутати міськради очікують стрімкого розвитку електротранспорту в Черкасах

Черкаська міська рада проголосувала за програму розвитку електротранспорту до 2020 року, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Під час обговорення програми серед депутатів виникла жвава дискусія. Так, обранці обурювалися, що підприємство не розвивається і лише дотується з бюджету.

Директор КП “Черкасиелектротранс” Петро Кучер наполягав на терміновості ухвалення рішення, оскільки без програми міська рада не зможе профінансувати заробітну плату працівникам підприємства.

Як компроміс депутати після консультацій проголосували за програму, однак встановили межу її дії лише до 30 травня 2017 року.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення на наступному засіданні передбачити звіт його заступників, які опікувались розвитком транспорту в місті, а також директора профільного департаменту.

– Депутати хочуть почути інформацію щодо впровадження транспортної реформи, забезпечення на бульварі Шевченка екологічно чистого транспорту (самих тролейбусів), запровадження системи “MapaMagic”, системи електронного квитка тощо, – зазначив Бондаренко.

У разі відсутності розвитку КП “Черкасиелектротранс” до кінця травня депутат міськради Руслан Зоря запропонував звільнити керівника цього підприємства. Водночас секретар міськради Олександр Радуцький зазначив, що така процедура не передбачена законом. Тож мер запропонував за результатами звіту чиновників “дати належну оцінку їхній роботі”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #електротранспорт #програма #розвиток
Оголошення
live comments feed...