• Головна
  • Депутат міськради розкритикував упровадження електронних карток пацієнтів у лікарнях Черкас
12:40, 6 квітня 2017 р.

Депутат міськради розкритикував упровадження електронних карток пацієнтів у лікарнях Черкас

На сесії Черкаської міської ради депутати озвучили низку критичних зауважень щодо стану медичного забезпечення черкасців та неправильного введення інновацій в міську галузь охорони здоров’я, – розповідає Дзвін.

Зокрема, депутат Павло Карась різко розкритикував упровадження електронних карток пацієнтів та електронного запису до лікарів.

– В лікарнях немає комп’ютерів для лікарів. Пацієнти на руках ручками записують свої номерки… Був куплений новий цифровий рентген, а мережа в ординаторські не проведена. Лікарі мають бігати в іншу будівлю, аби подивитися на екрані знімок… У мене таке враження, що реформи в черкаській медицині спеціально робляться так, щоб ніхто більше змін не хотів,– розкритикував діяльність керівництва міської охорони здоров’я Павло Карась.

Міський голова Анатолій Бондаренко доручив на наступну сесію викликати “на килим” головного медика Черкас Олега Стадника, аби той відповів на усі зауваження депутатів щодо реформ, інновацій та якості надання першої медичної допомоги містянам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #карась #критика #медицина #реформи
Оголошення
live comments feed...