• Головна
  • Черкаський художньо-технічний коледж запрошує на День відкритих дверей
18:00, 5 квітня 2017 р.

Черкаський художньо-технічний коледж запрошує на День відкритих дверей

Черкаський художньо-технічний коледж запрошує на День відкритих дверей

Черкаський художньо-технічний коледж – державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації – запрошує 8 квітня на День відкритих дверей.

Коледж готує фахівців середньої ланки для підприємств та установ м. Черкас і Черкаської області.

Заходи розпочнуться о 10:00 годині в актовій залі навчального корпусу, вул. Сумгаїтська, 13.

Абітурієнти та їхні батьки матимуть можливість ознайомитися з навчальним закладом та його досягненнями, зі спеціальностями, за якими проходить підготовка молодших спеціалістів, отримати корисну інформацію щодо вступу, навчання, проживання, дозвілля студентів та їх подальшого працевлаштування.

В актовій залі гості зустрінуться з адміністрацією коледжу, ознайомляться з презентаціями спеціальностей та переглянуть цікаву концертну програму.

Для абітурієнтів та їхніх батьків проведуть екскурсії навчальним закладом, ознайомлять з кабінетами та лабораторіями, нададуть фахові консультації та покажуть майстер-класи.

Детальну інформацію щодо вступу та підготовчі курси гості отримають, безпосередньо поспілкувавшись із представниками приймальної комісії коледжу.

З метою надання допомоги в підготовці до вступу коледж проводить підготовчі курси, які розпочинають свою роботу з 3 липня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #художньо-технічний #коледж #день
Оголошення
live comments feed...