
17:40, 5 квітня 2017 р.
А на "Водоканалі" фонтани вже працюють (ФОТО)
Працівники КП «Черкасиводоканал» розпочали роботи по розконсервуванню міських водограїв, які перебувають на балансі підприємства. А саме – фонтанів біля Черкаської міської ради, за обласною радою, у парку Хіміків, на площі 700-річчя, двох фонтанів у Долині троянд та пішохідного фонтану біля «Водоканалу».
Наразі їх прибирають від сміття та монтують насосне обладнання, – інформують на підприємстві.

Фото: Черкасиводоканал

Фото: Черкасиводоканал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня