
12:30, 4 квітня 2017 р.
У Черкасах тролейбуси вишикувалися в чергу

Фото: "Про все".
Сьогодні зранку черкащани побачили, що по бульвару Шевченка (у бік центру міста) зупинилися і стали в ряд кілька тролейбусів, – інформує «Про все».
Як пояснив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, причиною збою в роботі транспорту стали перебої з напругою – на одній з підстанцій "вибило" електроенергію.
Утім, проблему вирішили дуже швидко, й тролейбуси пішли далі на маршрути.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
18:20, 26 червня
10:43, 15 червня
9
15:22, 22 червня
12:47, 25 червня
1