• Головна
  • У мерії розглянуть питання встановлення пожежних гідрантів у центрі Черкас
11:00, 3 квітня 2017 р.

У мерії розглянуть питання встановлення пожежних гідрантів у центрі Черкас

У центрі Черкас доцільно встановити наземні пожежні гідранти, це значно пришвидшить гасіння загорань. Про це на вранішній нараді у Черкаській міськраді поінформував начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк, – інформує Про все.

– Від наявної кількості джерел водопостачання, їх справності, а також тиску води залежить оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації. При несправному водопостачанні доводиться забезпечувати підвіз води з інших джерел, а це – витрачання часу, за який пожежа набуває великих обсягів та призводить до значних матеріальних збитків та людських жертв, – зазначив Андрій Хижняк.

За його словами, у Черкасах близько двох тисяч пожежних гідрантів, з яких 1100 – вуличних.

– Та є такі ділянки, де пожежні гідранти відсутні, а кількість води в пожежних машинах не дає змоги оперативно загасити пожежу. Як свідчить практика, для гасіння пожежі запасу води одного автомобіля не вистачає, – додає Андрій Хижняк. – Зараз триває реконструкція бульвару Шевченка, тому пропонуємо розглянути можливість встановлення наземних пожежних гідрантів у центрі міста. Такі гідранти широко використовуються в інших країнах, також їх почали монтувати у Тернополі та Ужгороді. Вони модернізовані і взимку не замерзають. Такі гідранти ми не будемо шукати під снігом та сміттям, як це відбувається нині. Вони значно економитимуть час на ліквідацію пожеж.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що в мерії розглянуть це питання. Й додав, що, враховуючи останні суспільні й політичні події, такі гідранти доцільно встановити біля театру та поблизу Черкаської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #пожежні #гідранти #встановлення #хижняк
Оголошення
live comments feed...