На престижний фестиваль черкаські актори поїдуть коштом мецената

Актори черкаського театру, попри обіцянки влади, і досі без власного автобусу. А їхній старий транспорт вже непридатний для поїздок на далекі відстані. Тож під загрозою опинилася поїздка до Херсону, де в травні проходитиме театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Допоміг театру черкаськиймеценат та підприємець Араік Мкртчян, який пообіцяв акторам взяти на себе транспортні витрати на поїздку, – розповідає Про все.

– Транспорт – це була основна проблема, тож заступник директора звернувся до підприємця, і той взявся повністю забезпечити нас транспортом. Їдемо на фестиваль 25 травня, а показувати збираємося "The Білохалатність", – розповідає актор театру Олександр Гуменний. – Ми йому дуже вдячні, до того ж плануємо й подальшу співпрацю.

Фестиваль у Херсоні, додає актор, – один із найпрестижніших в Україні, тож кожен театр хоче туди потрапити.

– Він відомий далеко за межами України. І для нас важливо показати там свою виставу і подивитися, як працюють інші колективи, – уточнює Олександр Гуменний.

У свою чергу Араік Мкртчян зазначає, що він залюбки підтримує творчі колективи Черкас. Тому, каже, коли до нього звернувся актори, не роздумуючи вирішив допомогти з поїздкою.

– Тим більше, що для акторів цей фестиваль дуже важливий. Сподіваюся, вони гідно себе там покажуть, – додає підприємець.

http://provce.ck.ua
черкаси театр фестиваль поїздка мкртчян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии