Російськими книгами антиукраїнського змісту в Черкасах торгують вільно

Ці “книги” – зовсім недавно з Москви. Торгують ними у “солідному” книжковому магазині в Черкасах. Причому, цей магазин вже двічі раніше “попадався” на розповсюдженні подібної ахінеї, – розповідає Козацький край.

Російськими книгами антиукраїнського змісту в Черкасах торгують вільно , фото-1

Побіжний огляд двох книг, які зараз на прилавках магазину… Одна – з “мєчтаніями” про те, як “вєлікая Россія” могла б захопити не тільки Україну, а й Польщу на початку ХХ століття – із закликом “Громі пєтлюровцев і поляков! Дайош асвабадітєльний поход в Європу на 20 лєт раньше!” Автор – той самий, що написав туфту з намальованими “доблєстним” міністром РФ Шойгу на обкладинці і головою РНБОУ Турчиновим у есесівській формі – на колінах перед ним…

Російськими книгами антиукраїнського змісту в Черкасах торгують вільно , фото-2

Інша книга – із заголовком «Раздєляй і властвуй» – розповідає про «Вєлікую Отєчєствєнную войну» і «борьбу СССР с фашистскімі коллабораціоністамі і націоналістамі» – з окремим акцентам на каральних операціях проти «нацистскіх пособніков УПА» на Західній Україні. Причому, ця книга, в зв’язку з жахливим друкарським браком російського видавництва – відсутністю декількох десятків (!) сторінок уцінена «всього» до 300 гривень за книгу!..

Російськими книгами антиукраїнського змісту в Черкасах торгують вільно , фото-3

Запитання до контролюючих органів і патріотичних громадських організацій: чи довго ще книгами з викривленим ворогом викладом історії вільно торгуватимуть у центрі України?!

Ярослав ЗВЕНИГОРА, фото: "Козацький край"

http://cossackland.org.ua
черкаси книги російські антиукраїнський зміст
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии