Оголошено конкурс на посаду директора Черкаського міського Будинку культури

Департамент освіти та гуманітарної політики оголошує конкурс на посаду директора Черкаського міського Будинку культури ім. Івана Кулика. Нагадаємо, з 2014-го року БК очолює 34-річний Євген Валовенко.

Він закінчив Черкаське музичне училище ім. С.Гулака-Артемовського, Донецьку Державну музичну академію ім. С. Прокоф’єва. У Будинку культури ім. І. Кулика працює з березня 2006 року на різних посадах. Зокрема, був організатором вокальної студії «Орфей» та вокального септету «7 нот», артистом ансамблю “Ярославна”. До призначення директором працював художнім керівником камерного хору “Канон”. Наразі з ним закінчився контракт.

Директором Черкаського міського Будинку культури ім. І. Кулика може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки.

Початок прийому документів – 1 квітня 2017 року. Їх прийом здійснюється протягом місяця та закінчується 30.04.2017 року.

http://ogp.ck.ua/
черкаси будинок культури директор конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии