
09:50, 31 березня 2017 р.
Черкаська влада націлена на співпрацю з Індією
Інвестиційні можливості Індії та перспективи двосторонньої співпраці, зокрема, в інвестиційному полі обговорили вчора учасники бізнес-семінару, який відбувся в Черкасах за сприяння посольства Індії та Черкаської торгово-промислової палати.
Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко подякував послу Індії в Україні пану Маноджу К. Бхарті за увагу та візит до нашого міста, акцентувавши, що Черкаси відкриті до співпраці та націлені й надалі нарощуватимуть її темпи з індійськими партнерами.
Після чого Станіслав Очаренко обмінявся з поважним гостем символічними подарунками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
18:20, 26 червня
10:43, 15 червня
9
15:22, 22 червня
12:47, 25 червня
1