Тарас Тополя зустрівся зі студентами ЧНУ

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя зустрівся з шанувальниками у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, – розповідає прес-служба навчального закладу.

Гурт приїхав до Черкас у рамках всеукраїнського туру на підтримку нового п'ятого альбому під назвою «Сонце». Вже ввечері у Черкаській обласній філармонії відбудеться концерт, але Тарас Тополя скористався моментом і зустрівся з університетською молоддю.

Організувала зустріч студентська рада університету. Говорили на різні теми. Молодь цікавило те, як розпочалася творча діяльність співака, завдяки чому гурт набув популярності в Україні та закордоном, як створювалися перші кліпи, чому музиканти почали займатися волонтерською діяльністю, чи підтримують молодих виконавців і інше.

Важливою темою обговорення стало майбутнє України та в Україні. «Я бачу майбутнє в Україні! Багато людей не бачать його і тікають, – зазначив артист. – "Антитіла" – це музична сфера, але наш алгоритм досягнення успіху в цій країні може бути застосований до будь-якої іншої галузі, іншої професії. Алгоритм полягає в тому, що кожен з нас в якийсь момент вибрав справу життя, заради якої готовий віддати і віддає максимум часу, сил, мрій, планів... Усе це для того, щоб самореалізуватися. Має змінитися покоління, а якщо покоління втече за кордон, то нікому буде змінюватися».

Після спілкування кожен охочий зміг сфотографуватися з гостем.

http://cdu.edu.ua
черкаси чну фронтмен антитіла тарас тополя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии