Межі Черкас планують розширити в районі Геронимівки та Кременчуцького водоймища

Протягом двох місяців департамент архітектури збирав пропозиції до Генерального плану міста від фізичних і юридичних осіб. Черкащани активно долучились до процесу і подали на розгляд спеціальної комісії більше 300 пропозицій та зауважень. Наразі фахівці департаменту їх класифікують. Про це у Фейсбуці повідомляє заступник міського голови Черкас Сергій Гура.

"Суперечливі моменти розгляне спеціальна комісія, до якої увійшли фахівці департаменту, представники державних органів, громадські організації, професійні об’єднання, спілки. Далі з документом знову попрацюють проектанти. Потім ТОВ "Інститут Харківпроект" передасть матеріали органам Державної експертизи. Після отримання позитивного висновку, актуалізований генплан буде переданий на розгляд та затвердження сесії Черкаської міської ради", – йдеться у повідомленні.

За словами заступника голови, актуалізований документ має систематизувати територію міста. Наприклад, планують впорядкувати набережну Дніпра, а також врахувати законні інтереси жителів міста та інвесторів.

"Плануємо надати більшу можливість розвивати будівництво громадського житла та збільшити кількість приватної садибної забудови. Також передбачено розширення меж міста в районі села Геронимівка та Кременчуцького водосховища", – додає Гура.

черкаси межі розширення генеральний план
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии