Випускниця Черкаського медучилища торік була “дружиною Путіна”

Сьогодні, 30 березня – чергова річниця виходу на екрани (1970) культового фільму "Біле сонце пустелі", після чого в ужитку навіть з'явився термін "остерн" – на противагу американському вестерну, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці радник голови Черкаської ОДА Андрій Кравець., – інформує Про все.

"Весь 2016 рік у офісах і чиновницьких кабінетах РФ теліпалися аляпувато зроблені, але страшенно популярні у росіян календарі за мотивами радянського фільму-"бойовика". На січневій сторінці в ролі "Катєріни Матвєєвни", дружини "таваріща Сухова" з обличчям В. Путіна – "третя особа РФ" Валентина Матвієнко, яка тримає "товаріща" за коліно...

Відмінність від оригіналу сценки у фільмі – Сухов тримає лише молоток, а Путін – серп і молот. "Ну, чтоб посімволічнєй било".

Випускниця Черкаського медучилища торік була “дружиною Путіна”, фото-1

Такого фільму статус "присадили"...

До речі, календар присвячено сучасній боротьбі "дуже хороших росіян" з "дуже поганими басмачами" у... Сирії. У ролі "центрового" басмача на календарі – тоді ще... президент США Обама, у ролі Петрухи - міноборони РФ Шойгу. До слова, актор, який насправді грав Петруху, досі живий – має вже три чисто кримінальні судимості, а у фільмах досі грає епізодичні ролі... слідчих поліції і прапорщиків російського спецназу", – зазначив Андрій Кравець.

Нагадаємо, голова Ради федерації РФ Валентина Матвієнко – випускниця Черкаського медичного училища.

http://provce.ck.ua
черкаси медучилище матвієнко календар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии