У Черкаській міській раді обговорили план заходів до Дня вшанування учасників АТО

У Черкаській міській раді обговорили план заходів до Дня вшанування учасників АТО , Владимир Безуглый

У Черкасах, як і в інших обласних центрах нашої держави цього дня відбудуться загальноміські заходи пам’яті та вшанування українських захисників. Програму урочистостей, запланованих у Черкасах на 14 квітня, обговорили сьогодні у міськвиконкомі під час спільної наради під головуванням заступника міського голови Геннадія Шевченка учасники АТО, волонтери, батьки загиблих Героїв, а також – представники правоохоронних органів, навчальних закладів та громадськості міста.

Геннадій Шевченко наголосив на визначальній ролі наших військових, які від перших днів подій на Сході України стали на захист своєї Батьківщини. На жаль, чимало з них – ціною власного життя. Пам’ять про кожного з них назавжди лишиться у серцях батьків, рідних, близьких знайомих та закарбується в історії рідного міста та держави в цілому.

– У цей день усі ми вкотре згадаємо наших захисників і подякуємо за їх відвагу, мужність та відданість рідній землі. Адже війна й досі триває і про це має пам’ятати кожен. У свою чергу міська влада відкрита до діалогу і готова вислухати усі пропозиції щодо формування майбутнього плану заходів у Черкасах до Дня вшанування учасників АТО, – зазначив Геннадій Юрійович.

Серед пропонованих заходів, які озвучувались на нараді, були урочиста хода, яка стартуватиме від площі Богдана Хмельницького та рухатиметься вздовж бульвару Шевченка, вулиці Байди Вишневецького, Замковому узвозі до Долини троянд. А також – відвідання могил загиблих черкаських учасників АТО, проведення поминального молебню і урочистого мітингу, демонстрації документального фільму, присвяченого буремних подіям на Сході України та героїчним подвигам наших захисників.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси міськрада заходи обговорення ато
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии