Електронна система для голосування майже готова (ФОТО)

У приміщенні Придніпровської райради завершують встановлення електронної системи для персонального голосування депутатів Черкаської міської ради. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці розповів секретар міської ради Олександр Радуцький:

«Ми довго рухалися і, нарешті, цей проект буде реалізовано. Нагадаю, що всі потрібні роботи у новому залі мали бути виконані ще до кінця 2016 року, однак у департаменті організаційного забезпечення виникла затримка.

Тепер депутатська робота стане набагато простішою та комфортнішою, адже всю потрібну інформацію (порядок денний, проект рішення і т.п.) народний обранець зможе знайти на персональному планшеті, до якого буде під’єднано мікрофон. Це дасть змогу чітко та зрозуміло висловлювати свою позицію з міcця, навіть не виходячи на трибуну

Також результати голосування із кожного питання будуть направлятися на сервер відділу ради. За потреби завжди можна буде швидко передивитися хто, як та коли голосував. І головне: кожне депутатське місце – це персональний код для голосування. Ніхто не може проголосувати за депутата у разі його відсутності на місці.

Отже, найближчим часом ми разом із представниками депутатського корпусу зустрінемося та проведемо навчання».

Електронна система для голосування майже готова (ФОТО), фото-1 Електронна система для голосування майже готова (ФОТО), фото-2
http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси міськрада депутати голосування система
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии