У Південно-Західному районі розпочали будівництво двоповерхових таунхаусів

У Південно-Західному районі розпочали будівництво двоповерхових таунхаусів, Владимир Безуглый

У Південно-Західному районі по вул. 30 років Перемоги на ділянці між будівельним гіпермаркетом «Епіцентр» та житловим будинком розпочалося зведення житлового комплексу. Відповідне оголошення було розміщено на прилеглих багатоповерхівках, – розповідає ВиЧЕрпно.

Вже й почалися певні підготовчі роботи.

Як ми вже повідомляли раніше, заяву про отримання містобудівних документів ще в 2016 році до міської ради подало ТОВ «Буд-Гарант».

За заявою підприємства, на місці пустиря мають з’явитися двоповерхові таунхауси.

ТОВ «Буд-Гарант» отримало земельну ділянку в 1,9 га у 2008 році. Спершу вони мали намір звести на ній торгівельний центр. ТОВ «БУД-Гарант» розташоване у Черкасах, її засновниками є Сергій Фесенко та житель Луганської області Руслан Рункевич.

Відзначимо, ще минулого року дехто з жителів району поле, яке нині слугуватиме будівельним майданчиком, займав під свої городи.

Довідково

Сьогодні терміном «таунхаус» прийнято позначати комплекс заміських житлових споруд, які розташовані на одній лінії і мають суміжні стіни. З цієї точки зору заміські будинки таунхауси нагадують звичайний багатоквартирний будинок, тільки окремі житлові площі розташовані в ньому не одна над іншою, а ліворуч-праворуч одна від одної.

http://vycherpno.ck.ua
черкаси південно-західний район будівництво таунхауси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии