Міська влада запрошує черкасців приєднатися до генерального прибирання міста

З 31 березня по 10 травня у Черкасах триватиме двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення стану довколишньої території. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, – інформує сайт установи.

Під час обговорення цього питання лунали пропозиції визначити конкретний день для загальноміського суботника. Тоді як присутні у залі керівники комітетів самоорганізації населення та підприємств різної форми власності пропонували дозволити людям самостійно визначатись з датою такого спільного прибирання на їх території, що й було підтримано членами виконкому.

Тоді як міський голова Анатолій Бондаренко звернув увагу на доцільності проведення відповідної роботи у всіх мікрорайонах міста до Великодня. А також – особливо наголосив на першочергових роботах із ліквідації стихійних сміттєзвалищ та розчищенні захаращених безгосподарчих та прилеглих до підприємств територій.

До відповідної роботи будуть залученні усі комунальні підприємства і установи та об’єкти промислового та комерційного спрямування. А також – комітети самоорганізації населення, які спільно з мешканцями наводитимуть лад у своїх мікрорайонах.

Долучаться до спільної справи також керівництво Черкаської міської ради, депутати та працівники міськвиконкому, за кожним департаментом і управлінням буде закріплена окрема територія.

Усе зібране сміття буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада.

Міська влада запрошує усіх небайдужих черкасців приєднатись до генерального прибирання міста. А саме: прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки. Також звертається до приватних підприємств, установ і організацій взяти участь у двомісячнику з благоустрою і здійснити санітарну очистку та прибирання на прилеглих територіях.

Запрошуємо усіх жителів Черкас долучитись та зробити рідне місто чистішим

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси сміття прибирання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии