Черкаські ІТ-фахівці хочуть убезпечити дітей від «синіх китів»

Черкаські ІТ-фахівці хочуть убезпечити дітей від «синіх китів», Татьяна Валерьевна Лянная

Черкаські ІТ-фахівці фірми «eKreative» хочуть убезпечити дітей від «синіх китів»

- Ми плануємо удосконалити унікальний для України винахід компанії - "Програму батьківського контролю Kidslox", - повідомивзасновник однієї із найбільших ІТ-компаній «eKreative» та громадського руху «Нові Люди Черкас» Віктор Євпак. – Це мобільний додаток, що дозволяє батькам контролювати перебування своїх дітей у мережі на мобільних телефонах та планшетах. І сьогодні ми працюємо над тим, аби дати можливість батькам не лише контролювати сайти, які відвідують їх діти, тривалість та час перебування у мережі. Сьогодні ми працюємо уже над такими удосконаленням Kidslox, які дозволять батькам обмежувати дітям доступ до певного контенту, який може бути для них шкідливим.

Наразі програмою Kidslox зацікавилися 6 мобільних операторів – як в Україні, так і з різних куточків світу. Ці компанії є водночас і інтернет-провайдерами – тож вони хочуть поширювати наш додаток через мережу своїх користувачів.

Тренінг для батьків щодо безпеки дітей в Інтернеті, що відбудеться 31 березня о 17:00 у Черкасах (територія «Вільний громадський простір» у приміщенні по вул. В’ячеслава Чорновола, 9/1).

ПРО ВСЕ .ck.ua
синийкит игра суицид новыетехнологии Черкассы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии