Охорону риби під час нересту на Черкащині розпочнуть з річки Рось

Охорону риби під час нересту на Черкащині розпочнуть з річки Рось, Татьяна Валерьевна Лянная

Рибоохорона готова до роботи в нерестовий період. Заходи з охорони риби та інших водних ресурсів черкаські інспектори розпочнуть з гирла річки Рось та верхньої частини Кременчуцького водосховища. Про це кореспонденту УНН-Центр розповів перший заступник начальника Черкасирибоохорони Анатолій Миронінко.

“Всі наші інспектори будуть працювати над упередженням і припиненням вчинення правопорушень в сфері охорони водних біоресурсів. Зараз у нас 34 інспектори, плюс ми розраховуємо на допомогу громадських організацій та їхніх інспекторів. Маємо десяток човнів, до того ж нам допомагатиме водний патруль управління патрульної поліції м. Черкаси. У найбільш улюблених браконьєрами місцях встановимо стаціонарні блокпости”, - розповів Анатолій Миронінко.

Сьогодні, 23 березня, в Черкасирибоохороні відбулася нарада, на якій рибінспектори разом з керівниками рибгоспів, громадськими організаціями, представниками Держекоінпекції та патрульної поліції обговорювали підготовку до весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2017 році, проведення спільних заходів по боротьбі з незаконним вилученням водних біоресурсів та контролю за пересуванням плавзасобів в місцях нересту водних біоресурсів в нерестовий період.

УНН
охорона риба Черкащина нерест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии