Фонтан з “янголятами” з центру міста хочуть перенести до Соснівки

Фонтан з “янголятами” з центру міста хочуть перенести до Соснівки, Владимир Безуглый

Аби навести лад на площі біля ЦДЮТ, владці таки почали боротися зі стихійниками, а от про оскандалений фонтан, схоже, забули. Його, обмальованого фарбою і закутаного у целофан, попри обіцянки досі не перенесли, – інформує "ВІККА".

Після перфомансу активістів та супротиву громадськості влада вирішила прибрати з площі проблемний фонтан. 16 січня міська рада оголосила проведення конкурсу серед комітетів самоорганізації населення щодо розміщення на їхній території цього елементу благоустрою. Тоді упродовж місяця відгукнувся тільки один КСН – "Соснівський".

– У нас у Соснівці колись був парк і там стояв фонтан у формі ведмедика. Оскільки фонтан з янголятами нікому не потрібен, ми вирішили його забрати і поставити на місце попереднього водограю. Раніше ж був там фонтан, хай і зараз стоїть. Буде місце відпочинку для жителів мікрорайону, – зазначає голова КСН "Соснівський" Ганна Демченко.

Утім, у мерії малу архітектурну форму не поспішають передавати – ніхто з чиновників досі не зв’язався з КСНом.

У департаменті, який збирав пропозиції від КСНів, повідомили, що переможця ще мають схвалити.

– Результати проведення конкурсу ми передамо міській раді. Вона має схвалити пропозицію КСНу. Швидше за все, відповідну інформацію ми оприлюднимо на наступному засіданні сесії, – пояснює директор департаменту архітектури міської ради Артур Савін.

http://vikka.ua
черкаси цдют фонтан перенесення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии