У Черкаській медичній академії планують готувати сімейних лікарів (ВІДЕО)

Черкаська медична академія планує готувати магістрів медсестринства, реабілітологів і сімейних лікарів. Про це в інтерв’ю телеканалу «ВІККА» повідомила ректор академії Інна Губенко, – інформує Прочерк.

– Ще у 2010 році обласна рада ухвалила рішення про реформування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію, – нагадала Інна Яківна. – Тому ми перейшли до нового статусу, маючи вже належні наукові кадри, належну матеріально-технічну базу, потенціал нашого студентства. Зараз переходимо від підготовки медсестер-бакалаврів до медсестер-магістрів. Хочемо готувати медичних реабілітологів і лікарів. Плануємо розпочати з загальної практики-сімейної медицини – з того, що на сьогоднішній день найбільш актуальне і необхідне нашому суспільству, черкащанам.

Нагадаємо, 3 грудня 2010 року обласна рада дала дозвіл на зміну статусу і реорганізацію свого комунального освітнього закладу – Черкаського медичного коледжу – в Черкаську медичну академію. 18 грудня минулого року депутати облради проголосували за перейменування Черкаського медичного коледжу в Черкаську медичну академію. Відповідно до статуту, академія є правонаступником медичного коледжу.

http://procherk.info
черкаси медичнаакадемія сімейнілікарі іннагубенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии