За яку кількість спожитого тепла держава даватиме субсидії

З першого травня 2017 року наберуть чинності зміни до абзацу першого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409, якою встановлено державні соціальні стандарти у сфері житлово-комунального обслуговування. Про це розповідає завідувач інформаційно-консультативного сектору відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Галина Романенко. – повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Відтепер установлено такі соціальні нормативи користування, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює житлові субсидії по послузі централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

– у разі використання теплової енергії для централізованого опалення  (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, – 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

– у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць на опалювальний період;

– у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51кВт/г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць на опалювальний період.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси теплопостачання нормативи субсидії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии