Колектив Черкаського міського РЕМу збирається страйкувати

Працівники Черкаського РЕМу (району електричних мереж) погрожують страйком: їм заборгували зарплату за лютий і частину заробленого за січень. Загальна сума боргу становить 8,5 млн грн. Профспілки стали на захист енергетиків і підготували документи для вступу у колективний трудовий спір. Про це кореспонденту УНН-Центр повідомив голова Федерації профспілок області Петро Шевченко.

“Це приклад ефективного вирішення проблеми своєчасної виплати заробітної плати цеховим комітетом профспілки. Черкаський міський РЕМ ПАТ „Черкасиобленерго“ вступив у колективний трудовий спір і тим самим активізував дії профспілок структурних підрозділів енергетичної компанії. Мусимо визнати, що станом на 17.03.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати в сумі більше 23 млн грн за січень погашена всім працівникам компанії. Але невиплаченою залишається 8,5 млн грн за січень та в повному обсязі за лютий поточного року”,– повідомив Петро Шевченко.

На 27 березня заплановані загальні збори трудового колективу Черкаського міського РЕМу ПАТ “Черкасиобленерго” з одним питанням порядку денного – проведення страйку. Такий радикальний засіб не знадобиться лише у тому випадку, якщо вдасться вирішити проблему в Києві. Туди відбули голова обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості і голова профкому ПАТ “Черкасиобленерго” на перемовини з керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси рем страйк заборгованість профспілка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии