Задля ремонтів у Черкасах перекриють кілька вулиць (ПЕРЕЛІК)

На тиждень на кількох ділянках бульвару Шевченка, вулиці Максима Залізняка (колишня – Громова) та Благовісної обмежать проїзд. Тим часом тут триватимуть різні роботи – з ремонту теплової мережі та асфальтування дорожнього покриття. Відповідні рішення більшістю голосів ухвалили на засіданні виконавчого комітету, – інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Так, від завтра й до 29 березня рух транспортних засобів обмежать бульваром Шевченка. Зокрема, 22 та 24 березня проїзд обмежать непарною стороною бульвару між вулицями Лазарєва та Смілянською. Ті автобусні маршрути, які перевозять пасажирів цією частиною міста, об’їжджатимуть Смілянською, Хрещатиком та Байди Вишневецького.

А вже 24 та 25 березня проїзд транспорту закриють непарною стороною бульвару Шевченка між вулицями Смілянською та Митницькою (натомість на перехресті бульвару з вулицею Митницькою проїзд – дозволений). У ці дні маршруткам пропонують курсувати Митницькою, Небесної Сотні, Хрещатиком, Байди Вишневецького або ж Митницькою та Гоголя.

Упродовж 25 та 26 березня рух транспорту перекриють непарною стороною бульвару Шевченка на ділянці між вулицями Лазарєва та Смілянською. Об’їжджати цю частину міста пропонують здійснювати на Байди Вишневецького, Хрещатиком та Небесної Сотні.

У зв’язку з асфальтуванням дорожнього покриття від сьогодні до 27 березня для проїзду перекриють і вулицю Максима Залізняка (колишня – Громова) на ділянці між проспектом Хіміків та до вул. 14-го Грудня.

Водночас, із 22 до 29 березня цього року рух транспортних засобів обмежать на вулиці Благовісній у районі перехрестя з Митницькою. У цей період там триватиме ремонт теплової мережі.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси бульваршевченка перекриватимуть ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии