«Справа реально патова». Навчальні заклади профтехосвіти в Черкасах потребують понад 33 млн гривень на своє утримання

Навчальні заклади профтехосвіти в Черкасах потребують понад 33 млн гривень на своє утримання, а усі заходи з економії можуть дати лише 7 млн гривень. Чому ситуація з ПТУ в місті практично безнадійна, поділився на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

“Донедавна думав, що з будь-якої ситуації є вихід. Але з оптимізацією ПТУ справа реально патова. Розроблені спільно з фахівцями департаменту заходи з економії в училищах дозволять заощадити 7 млн грн. А потреба, нагадаю, більше 33 млн грн. На черговому засіданні робочої групи щодо цього питання Наталія Джуган запропонувала піти шляхом Житомира, де профтехосвіту оптимізують за так званим „пілотним проектом“. Проте там є що консервувати і об’єднувати: на 7 закладів – більше 30-ти приміщень. У нас такої оптимізації-консервації не вийде, бо нічого консервувати. Хіба що одне приміщення Вищого училища ім. Короленка. Наш єдиний вихід – дофінансувати профтехосвіту – отримати допомогу з обласного бюджету! Що було б справедливо, адже на 100 учнів ПТУ 60 – діти з районів. Проте в області нас наразі не чують”, – написав Ігор Волошин.

Профтех-1
Профтех-1

Він також нагадав, що місто зробило максимально в межах свого бюджету і вже виділило цього року на потреби закладів 37 млн грн.

www.facebook.com
черкаси пту фінансування оптимізація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии