
09:00, 19 березня 2017 р.
Після зимової перерви черкаські веслярі відкрили новий сезон (ВІДЕО)
Підкорювачі Дніпра. Черкаські веслярі вперше в цьому сезоні вийшли на воду. Це після чотиримісячної перерви. За підкорення водної стихії взялася старша група місцевої ДЮСШ з веслування, – розповідає ВІККА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня