• «Черкаські Мавпи» вирвали вольову домашню перемогу (ВІДЕО)
11:40, 18 березня 2017 р.

«Черкаські Мавпи» вирвали вольову домашню перемогу (ВІДЕО)

«Черкаські Мавпи» – «Миколаїв» – 67:61 (13:15, 8:15, 24:15, 22:16)

“Черкаські Мавпи” на домашньому майданчику обіграли “Миколаїв” і закріпили за собою 4-ту сходинку турнірної таблиці. Про це інформують на сайті Федерації баскетболу України.

Останній поєдинок регулярного чемпіонату в Черкасах зберігав турнірне значення, хоча і не надто принципове. Активніше в атаці розпочали гості. Вони першими відкрили рахунок, а згодом після триочкового Тонченка та влучання з гри Іванова спробували забезпечити стартовий відрив. Господарі намагалися більше зусиль приділяти захисту. Максимальне 9-очкове відтавання черкащани до кінця чверті скоротили до двох очок.

За понад три хвилини з початку другої чверті команди лише тричі результативно атакували на двох. Лише в другій половині 10-хвилинки атака запрацювала ефективніше. У результаті гості відірвалися на 11 очок. На перерву різниця склала 9 балів. Загальний рахунок після першої половини – 21:30. Це антирекорд результативності для господарів у сезоні.

По перерві гра поновилася потужною хвилею атак гостей. Влучання Тонченка, Іванова та Чемякіна збільшили різницю до 13 на користь миколаївців. Та господарів такий перебіг не знітив. Вони відповіли ривком 9:0. Після кількох хвилин гойдалок наприкінці чверті господарі дотиснули гостей. Перед заключною 10-хвилинкою рахунок зрівнявся – 45:45.

Останню чверть господарі почали триочковим Ткаченка та влучанням Девіса, що забезпечило вперше за поєдинок черкащанам лідерство. Постало питання, чи залишилися сили в гостей, які до того домінували на майданчику. Як виявилося, відповідати миколаївцям було чим. Завдяки в основному потужним діям Тонченка гості залишалися в грі, зрівнявши рахунок у середині вирішальної частини гри. Майже за три хвилини до кінця ігрового часу гості змарнували свою атаку, а господарі другим темпом дотиснули, збільшивши перевагу до 5 очок. Однак знову втрутився Тонченко. Його черговий триочковий залишив інтригу. Та не надовго. Кальніченко двома штрафними знову збільшив різницю, а в гостей натомість відповідь не вдалася. Переможним акордом для черкащан стала атака з-під щита Кольченка. У підсумку вольова перемога, четверте місце в регулярному чемпіонаті та перевага власного майданчика в плей-оф проти БІПИ.

Наступні поєдинки «Черкаські Мавпи» зіграють в чвертьфіналі плей-оф проти одеської БІПИ, маючи перевагу власного майданчика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію